Tokia batų lentyna ant ratukų – mobilus ir atviras baldas, kuris itin tinka nedideliam koridoriui ar prieškambariui (atviras jos dizainas neapsunkina erdvės ir esant reikalui ją lengvai galima perstumti į kitą būsto vietą).

Šiam projektui jums prireiks: pasirinktos plokštės, matavimo ruletės, 4 ratukų, medvaržčių, šlifuoklio, grąžto, diskinio pjūklo.

Kokią plokštę šiam projektui rinktis, priklauso nuo jūsų biudžeto – galite rinktis storesnę fanerą, MDF plokštę ar netgi masyvą. Kiek plokštės reikės, taip pat priklauso nuo jūsų individualaus projekto (nuo to: kiek batų norėsite talpinti tokioje lentynoje, kokio aukščio batus joje laikysite ir panašiai).

Tiksliam batų lentynos dydžiui apskaičiuoti, pirmiausia reikia išmatuoti koridorių arba prieškambarį ir nuspręsti kokio ilgio lentyna labiausiai tiks tokiai erdvei. Dėl lentynos aukščio apsispręsti galima pamatavus savo aukščiausią batų porą.

Projektuojat tokį baldą, galima pasitelkti įvairias programėles, kurios yra tikrai pravarčios. Apie mūsų skaitytojo patirtį projektuojant nuosavą baldą galite perskaityti čia.

Išpjauname reikalingo dydžio lentynos dalis, jų kraštus nušlifuojame ir pradedame rinkimo darbus. Pradedame nuo vidinių lentynų.

Foto: Vida Press


Tada ateina metas tvirtinti lentynos viršų.

Foto: Vida Press


Šonų tvirtinimas.

Foto: Vida Press


Apačios tvirtinimas.

Foto: Vida Press


Ir galinės sienelės tvirtinimas.

Foto: Vida Press


Kai lentyna yra sutvirtinta, ją nušlifuojame.

Foto: Vida Press


Pritvirtiname ratukus.

Foto: Vida Press


Baigus montavimo darbus, lentyną galima nudažyti pasirinktomis spalvomis. Kaip dažyti medinius baldus, galite sužinoti čia.

Foto: Vida Press