AVINAS (KOVO 21–BALANDŽIO 19)

Avinus globoja aktyvus, ugningas Marsas, tad kokia gi spalva labiau galėtų tikti šiam energingam ženklui nei raudona? Tamsiai raudonos ir ryškiai rožinės spalvos detalės namuose, o ypač darbo kabinete, jums padeda išlaikyti motyvaciją. Jūs esate jautrūs šviesai ir spalvoms, ir lengvai puolate į depresiją. Venkite per daug drumzlinų atspalvių, neaiškių spalvų – nuotaiką jums pakels ryškios spalvos. Tamsiausia iš jums rekomenduojamų spalvų – giliai vyšninė, ji padės sukurti dramatišką nuotaiką, kuri jums taip patinka. Lai kiekviename kambaryje būna raudonos spalvos akcentų, ypač virtuvėje ir valgomojo zonoje, nes sakoma, kad ji stimuliuoja apetitą. Karingasis

Avinas iš prigimties linkęs rungtis ir varžytis. Jums patinka dekoruoti namus savo pergalių simboliais arba tuo, kas simbolizuoja jūsų gyvenimo kovas. Įkvepiančios citatos, trofėjai ar šlovės akimirkas primenantys daiktai taps puikiais jūsų namų aksesuarais.

Jūsų namuose ko gero yra ir namų biuras, nes dauguma Avino ženklo atstovų turi smulkų ar nelabai smulkų verslą. Įsirenkite biurą kaip savo pasiekimų šventovę ir nepamirškite daug knygų lentynų, nes jūs mėgstate skaityti.

Energingieji Avinai labai mėgsta imtis naujų projektų, bet daugumos jų nebaigia – paprastai jie sustoja tame etape, kai jų dėmesio ima reikalauti per daug detalių. Susikaupti jums padės švarūs, tvarkingi namai. Jei neturite laiko reguliariai tvarkytis (nes pradėję tvarkytis, nebemokate sustoti, ir tai galiausiai užima per daug laiko), pasamdykite namų tvarkytoją. Jūs nekenčiate nešvaros, tad geriau apskritai su ja nesusidurti.

Avino ženklo atstovai paprastai visą dieną būna ant kojų, turi daug įvairiausios veiklos, tad jums reikia atskiro kambario, kuriame galėtumėte pailsėti po karštligiškos dienos. Kadangi jūs labai intelektualūs ir turite lakią vaizduotę, įsirenkite „žaidimų kampą“, kuriame galėsite realizuoti savo menines aistras. Tai jus ir ne tik stimuliuos, bet ir leis neprarasti optimizmo, nes šiaip jums būna sunku atsipalaiduoti ir nieko neveikti. Jei gyvenate erdviuose namuose, atliekamą kambarį galite paversti dailės studija ar šokių sale.

Avinai taip pat linkę daug galvoti, tad jiems reikia vis retkarčiais išsivalyti protą ir įžeminti energijos perteklių. Įsirenkite meditacijų erdvę, kur galėsite užsiimti dvasinėmis ar įkvėpimo praktikomis. Kai jūs nesate fiziškai aktyvūs, jums gali prasidėti depresija, pradėti pulti ligos. Todėl jūsų namuose turi būti erdvė, kur laisvai ir nevaržomai galėsite išleisti prisikaupusią energiją.

Prisijunkite arba diskutuokite anonimiškai
Jūs esate prisijungęs. Diskutuoti anonimiškai.
Diskutuoti anonimiškai arba prisijungti
Skelbti
Diskutuokite