Šviesūs tonai

Jei norite, kad jūsų butas vizualiai atrodytų erdvesnis, atsisakykite tamsių atspalvių ir rinkitės šviesius. Kuo kambarys šviesesnis, tuo didesnis ir erdvesnis jis atrodo.

Foto: Shutterstock

Faktūra ir tinkamos medžiagos

Labai sėkmingai vizualiai praplatinti butą gali interjero paviršiai, pasižymintys šviesą atspindinčiomis savybėmis. Sienoms geriausia rinktis šviesių tonų dangas be piešinių ar dekoravimo elementų. Jei siena klojama plytelėmis, jos būtinai turi būti šviesios ir didelio ploto.

Foto: Shutterstock

Šviesios grindys

Grindis patartina iškloti šviesių tonų medžiaga ir vengti smulkių detalių. Labai gerai vizualiai erdvę didina skersai plytelėmis, laminatu ar parketu klotos grindys.

Foto: Shutterstock

Sienų spalvos baldai

Jei pageidaujate maksimaliai išplėsti gyvenamąją erdvę, derinkite baldų ir sienų spalvą – interjeras atrodys vientisas ir erdvus. Svarbu pastebėti, kad tokiuose kambariuose geriau vengti arkų, bortelių ir kolonų.

Foto: Shutterstock

Veidrodžiai

Galima veidrodį pakabinti prieš langą ar paveikslą. Labai sėkmingai erdvę plečia veidrodžiai ant lovos ar lentynų nugarėlių.

Foto: Shutterstock

Langai

Labai svarbus yra langų dekoravimas užuolaidomis: derėtų vengti masyvių užuolaidų, geriau rinktis lengvus audinius ar tiulį, nes tokie variantai pasižymi dideliu šviesos pralaidumu.

Foto: Shutterstock