Ar žiema pasitaikytų snieguota, ar be sniego, rogutes galite laikyti prie paradinių durų, prieangyje. Užriškite ant jų raudoną kaspiną ir pakabinkite dekoraciją iš žalumynų – turėsite puikią kalėdinę puošmeną.

Rogutes taip pat galima panaudoti vietoj eglės – pririškite ant jų eglės šakų, jas papuoškite ir namuose iškart pajusite šventinę dvasią.

Pasirinktą namų vietą (balkoną, terasą ar šiaip kokį nenaudojamą kampą) galima paversti Kalėdų pasaka: pastatykite jame rogutes, medžio kaladę, nykštuką, pakabinkite jaukų, šventiniais raštais puoštą megztinį.

Rogutes įstačius į dailią medinę dėžę, apvyniojus kaspinais, papuošus žalumynais ir eglutės žaisliukais, jos taps pagrindiniu šventinio dekoro akcentu.

Jei laukiate svečių ir ketinate juos susodinti prie didelio stalo, kodėl ant jo neužkėlus rogučių? Žinoma, toks dekoras neįprastas, bet vargu ar kas ginčytųsi, kad jis padeda sukurti kalėdinę atmosferą. Nustebinti svečius tikrai pavyks!

Taip pat ant rogučių galima sudėti dovanas arba šventinius papuošimus, pavyzdžiui, į krepšius ar dėžes sudėtas burbulų girliandas arba eglutės žaisliukus.

A post shared by Amy (@afarrell27) on Dec 9, 2017 at 10:19am PST

Apvynioję rogutes lempučių girlianda gausite įspūdingą šviečiančią dekoraciją.

Jas galima pastatyti ir prie židinio.

Rogutes pritvirtinus prie sienos, jos gali tarnauti kaip originali lentyna, kurios po švenčių nereikės nukabinti.

Galiausiai, jei neketinate namuose puošti eglės, bet planuojate keistis dovanomis, jas galima sudėti ant rogučių – šventinė nuotaika bus užtikrinta.

A post shared by Lianna Brown (@a_rustic_mess) on Nov 27, 2017 at 7:41pm PST