Avinas

Raudona, oranžinė – kur pažvelgsi, visur vien šiltos spalvos. Šį Zodiako ženklą atspindinčios spalvos kalba apie aistrą ir stiprius jausmus, kurie juose gyvena. Taigi, kai sausio mėnesį pradėsite savo namų renovaciją, rinkitės šiltas spalvas, šiek tiek metalo blizgesio ir apšvietimą, kuris jums labiausiai prie širdies.

Foto: Shutterstock

Jautis

Iš prigimties užsispyrę ir mylintys gamtą Jaučiai šiais metais gali tikėtis viso ko geriausio. Tai kunkuliuojančios asmenybės, tad jų namų interjero dekoras turi atspindėti tai, ką jie turi viduje. Labiausiai atsidavusiems 2018 metai atneš tikrą pilį, didelius ir patogius baldus ir žemiškas spalvas, o kadangi būtent tokios patinka šio Zodiako ženklo atstovams, savo namuose jausitės daugiau nei gerai.

Dvyniai

Komunikabilūs, nenuspėjami ir smalsūs. Iš prigimties įdomūs, šio Zodiako ženklo atstovai gali turėti įtakos kiekvienam, pasitaikiusiam jų kelyje. Todėl, būdami vienais iš smalsiausių Zodiako ženklų, Dvyniai namuose privalo turėti dideles erdves ir geras knygų lentynas. Jų namų dekoras visada turi būti šviesus ir įvairiaspalvis, su knygomis nukrautais stalais ir lentynomis.

Prisijunkite arba diskutuokite anonimiškai
Jūs esate prisijungęs. Diskutuoti anonimiškai.
Diskutuoti anonimiškai arba prisijungti
Skelbti
Diskutuokite