1. Dažų spalvą rinkitės paskutinę. Interjero dizaineriams dažnai skambina klientai, kurie prieš įsikeldami į būstą nori išsirinkti dažų spalvą. Žinoma, malonu įsikelti į šviežiai išdažytus namus ir be abejo, galima taip ir daryti, bet mes patarsime kitaip.

Foto: Shutterstock

Sukurta tūkstančiai dažų spalvų su įvairiais tonais ir atspalviais, ir visos jos skirtinguose namuose atrodo skirtingai, nes šviesos šaltiniai yra nevienodi, o tai reškia, kad spalva, kuri gražiai atrodo jūsų dabartiniuose namuose, gali visiškai netikti jūsų naujuose namuose. Juk sienų spalva turi išryškinti baldus, meno kūrinius, kilimus ir kt. Tad spalvą geriausia rinktis, kai visi daiktai jau yra namuose.

2. Suteikite baldams erdvės. Neperkraukite kambario. Elegantiškai gyvename tada, kai galime lengvai ir gracingai manevruoti tarp baldų. Tai tikrai puiki žinia turintiems nedidelį biudžetą. Jums nereikia užpildyti erdvės dideliu kiekiu baldų. Investuokite į kelis geresnės kokybės baldus ir jūsų kambarys atrodys gražiau, nei prikimštas radinių iš sendaikčių turgaus.

Foto: Shutterstock

3. Meno kūrinius kabinkite tinkamame aukštyje. Galerijose ir muziejuose meno kūriniai kabinami taip, kad kiekvieno jų vidurio linija (centras) būtų 145 – 152 cm aukštyje nuo grindų. Vidutinio žmogaus akių lygis yra 145 cm aukštyje.

Foto: Shutterstock

Jūs taip pat galite vadovautis šia taisykle. Kambaryje su aukštomis lubomis gali kilti noras paveikslus kabinti aukščiau. Bet atminkite: reikia atsižvelgti į žmogaus, o ne statinio mastelį. Jei abejojate, nufotografuokite. Stebėtina, kiek daug gali atskleisti nuotrauka. Atsispausdinkite ją arba pasinaudokite „Photoshop“ ar kita programa, leidžiančia piešti ant nuotraukos. Tai padės jums suprasti, ar tinka didesnis ar mažesnis meno kūrinys, o gal tuščią erdvę geriausiai užpildys aukštas kambarinis augalas.

Prisijunkite arba diskutuokite anonimiškai
Jūs esate prisijungęs. Diskutuoti anonimiškai.
Diskutuoti anonimiškai arba prisijungti
Skelbti
Diskutuokite