Tobula dermė

„Esu dizainerė, man tenka nuolat dirbti su spalvomis, tad natūralu, kad mano namų sienos negali būti baltos. Visos kolekcijos „Minerals“ spalvos idealiai dera tarpusavyje; kad ir kurias būčiau pasirinkusi, jos būtų sudariusios nuostabų derinį.

Galiausiai pasirinkau šias: metų spalvą „Terracotta“ (N405), „Wrought Iron“ (Y500), „Serpentine“ (V447) ir „Piazza“ (Y487).

Visos jos mano namų kambariams suteikia savitą stilių. Buvo be galo smagu derinti tamsias ir šviesias arba šaltas ir šiltas spalvas, tai man padėjo susikurti išraiškingą interjerą“, – pasakoja Nina.

„Spalvos įrėmina erdvę, be to, daug pasako apie namų šeimininkus, nes pasirinkti ne vien baltą reikia drąsos“, – įsitikinusi interjero spalvų analitikė Nina Bruun.


Spalvos funkcija

Savo namuose Nina Bruun derino žavią 2018 metų TIKKURILOS spalvą „Terracotta“ (N405) ir tamsų atspalvį „Wrought Iron“ (Y500) su šaltomis spalvomis „Serpentine“ (V447) ir „Piazza“ (Y487). Rinkdamasi spalvas iš „Color Now 2018“ kolekcijos „Minerals“ Nina atsižvelgė į kambarių funkcijas.

„Prieš dažydama gerai apgalvojau kiekvieno kambario funkciją. Buvo gana lengva išsirinkti spalvas mano miegamajam. Tai, kaip nubusiu ryte, gali lemti visą mano dieną, tad pasirinkau šiltą šviesiai pilką spalvą „Piazza“ (Y487), nes ji mane veikia nuostabiai raminamai. Sienos nudažytos visiškai matiniais vidaus dažais „Harmony“, – savo sprendimą aiškina dizainerė.

Foto: TIKKURILA

Interjeras PRIEŠ:

Interjeras PO:

Semkitės įkvėpimo iš 2018 metų madingiausios spalvų kolekcijoswww.tikkurila.lt.