Minimalistinio stiliaus, keturių kambarių būstą sudaro šios erdvės: virtuvės ir valgomojo erdvė, svetainė, miegamasis, bendras darbo bei svečių kambarys. Dizainerė pasakoja, kad paprastai kuriant interjerą svarbiausia yra visų zonų tinkamas išplanavimas, judėjimo srautas ir mintis „kas čia yra svarbiausia“, suradus atsakymus – gimsta idėjos. Šiuo atveju svarbiausia – vaizdas pro langus. Judėjimo srautas ir numatytas erdvių sudalinimas padiktavo spalvinę ir medžiagiškumu išsiskiriančią apdailą. Interjere yra žaidžiama tų pačių spalvų medžiagiškumu (grublėtumu, švelnumu, šiurkštumu, minkštumu, tvirtumu) ir visa ši ritmika – kuria stiprų pojūtį, bet netampa pagrindiniais dalyviais.

Svarbios išplanavimo detalės – panelės ir vitrina. Už medžio panelių ir vitrinos slepiasi drabužinės, vonios ir WC patalpos bei bendras darbo bei svečių kambarys. Pagrindinė erdvė atvira – virtuvė, valgomasis ir svetainė. Tik miegamasis su savotiška paslaptimi, jis ir atviras, ir poreikiui esant uždaras, tam numatytos per visą patalpos aukštį stumdomos faneruotos juodos spalvos durys. Toks sprendimas turi tąsos jausmą. Taigi šis būstas padalintas į dvi dalis: gyvenamąją, kurioje vyksta veiksmas ir ramesnę – skirtą poilsiui.

Virtuvė yra spalviškai maskuojama. Baldo fasadinei apdailai pasirinkta juoda nedažyta MDF (vidutinio tanko medžio dulkių plokštė), kuri pasižymi praktiškumu įbrėžimo atvejais. Taip pat juodos spalvos fasadas vizualiai susilieja su juodos spalvos eglutės rašto parketlentėmis, taip patalpa atrodo ilgesnė, nes nėra aiškios grindų ir baldo ribos. Šioje erdvėje svarbus yra gartraukio sprendimas – jis buvo paslėptas po veidrodžio apdaila, kuri atspindi visą pagrindinį šio būsto grožį – panoramą. Veidrodis neturi jokio šalutinio „svorio“ jis suteikia tik tokią informaciją, kuri jau yra.

Valgomojo stalo, kėdžių ir šviestuvų derinys – keičiantis nuotaiką (kaip ir vaizdas pro langus sutemus), lakoniškiems šviestuvams šviečiant, išryškėja stalo perregimumas, jo įdomi konstrukcija, šviesos atspindžiai kuria jaukią bei prabangią nuotaiką. Kontrasto šiai zonai suteikia išskirtinio dizaino baltos kėdės (jos dizainerės manymu atrodo tarsi debesėliai kabantys ore).

Svetainė – poilsiui ir laisvalaikio leidimui skirta zona, buvo išskirta ramios žalios spalvos žaismu. Nors naujos spalvos įnešimas gali pasirodyti, kaip nieko daug, bet nuotaikai ir pojūčiui išskirti pakanka paviršių kontrasto.

Miegamasis arba slepiasi už stumdomų durų, arba yra atviras vientisoje erdvėje. Spalvų paletė jame kartojasi, tačiau išsiskiria švelnumu, minkštumu, kurį suteikia kiliminė danga. Minimalistinė miegamojo lova nėra atskiras objektas, o visuma, nes čia svarbi ramybė, kuri atsiranda neperkrautoje erdvėje.

Darbo/svečių kambarys – trumpalaikio darbo zona, arba svečių poilsio erdvė. Ji slepiasi už vitrinos, kuriančios ritmiką ir keičiantis apšvietimui, kuriančios skirtingą nuotaiką.