Avinas

Avino ženklo atstovai yra spontaniški ir impulsyvūs. Be to, tai pirmasis Zodiako ženklas, tad jums būdingas jaunatviškas optimizmas, kuris pasireiškia ir interjero dizaino srityje – jūsų būstas visada atspindi gyvybingumą ir energiją. Avino ženklo atstovai nuo vaikystės turi pomėgių ir aistrų, kuriuos dažnai išsaugo ir būdami suaugę, ir nėra linkę jų slėpti – pavyzdžiui, mielai eksponuoja antikvarinių daiktų ar pašto ženklų kolekcijas.

Taip pat savo erdvėje jūs linkę sukurti jaukumą vaikams – pavyzdžiui, įrengti jiems kampelį su raudonu foteliu, kad galima būtų skaityti knygas ir sekti pasakas. Drąsiems, savimi pasitikintiems Avinams reikia šilumos, ir ją jie išgauna naudodami interjere ryškias spalvas.

Jūsų spalvos: saikingai naudojami ryškiai raudoni ir gintariniai atspalviai.

Jautis

Jūs žinote, kas jums patinka, o kas – ne, ir nesate linkę keisti savo nuomonės. Jūsų miegamasis turi dvelkti prabanga ir rafinuotais dalykais, visai kaip Versalio rūmai. Jus traukia elegantiškos detalės – prabangios užuolaidos, pagal užsakymą pasiūta patalynė... Jūs negailite pinigų dekorui, siekdami paversti savo namus rojumi. Stenkitės neperlenkti lazdos su visa šita prabanga. Lai šilkines paklodes, priderintus užklotus ir krūvą aksominių pagalvėlių atsveria baziniai dalykai, pavyzdžiui, sunkus medinis lovūgalis. O tada galite prigulti su taure vyno. Tikra palaima.

Jūsų spalvos: žemės tonai, prislopinti neutralūs rudos spalvos atspalviai, sodriai rožinė ir pastelinė rožinė.

Dvyniai

Jums patinka visa, kas gražu ir madinga – svarbiausia, kad visa tai suartintų žmones ir padėtų jiems bendrauti. Dvyniams būdingas dualumas, jie lankstūs ir nesustabarėję, tai pasireiškia ir interjero dizaino srityje. Jų namuose visada atsispindi naujausios tendencijos, o ne laiko patikrinta klasika. Laimei, Dvynių ženklo atstovų skonis išlavintas. Miegamajame pasikabinkite modernų paveikslą su aiškiomis geometrinėmis linijomis, o ant naktinių stalelių abipus kabančios lovos pasistatykite du modernius šviestuvus.

Jūsų spalvos: lengvi šviesiai geltonos, žalios ir žydros atspalviai.

Prisijunkite arba diskutuokite anonimiškai
Jūs esate prisijungęs. Diskutuoti anonimiškai.
Diskutuoti anonimiškai arba prisijungti
Skelbti
Diskutuokite