Bet kuri šeimininkė žino, kad virtuvė yra pati svarbiausia vieta namuose. Juk būtent čia dažniausiai sėdame prie šventinio stalo su giminėmis ir draugais. Artėjant šventėms visiems norisi papuošti savo virtuvę teminiais aksesuarais, kad ji galėtų užkrėsti mus šventine nuotaika ir įkvėpti džiaugsmingos atmosferos. Šiandien papasakosime, kaip teisingai papuošti virtuvę pagal savo Zodiako ženklą. Šie paprasti patarimai padės parinkti pačius tinkamiausius dekoravimo elementus.

Foto: Shutterstock

ORO STICHIJA

Dvyniai

Dvyniai visada vaikiškai nuoširdūs, nenusėdintys vietoje ir imlūs įspūdžiams. Šio Zodiako ženklo atstovai dievina šventes ir jiems ypatingos atmosferos sukūrimas reiškia labai daug.
Tad patariame Dvyniams šiais metais atkreipti dėmesį į Kalėdų eglės žaisliukus ir jais dekoruoti virtuvę. Pačios įvairiausios medžiagos – netgi popierius – atrodys lengvai ir žaismingai.

Svarstyklės

Dar vienam Oro stichijos atstovui – konservatyvioms ir tuo pat metu labai aktyvioms Svarstyklėms – rekomenduojama virtuvės puošimui naudoti vainikus ir kaspinėlius. Lengvi papuošimai, kabantys ore, meistriškai parinkta spalvų gama ir šiek tiek fantazijos padės Svarstyklėms paversti virtuvę idealia vieta šventinei užstalei.

Foto: Shutterstock

Vandenis

Vandenis visada ilgisi švenčių, todėl ryškios įvairiaspalvės girliandos šiam Zodiako ženklui tiesiog nepamainomos, nes būtent jos geriausiai sukuria šventinę nuotaiką. Girliandomis galite papuošti sienas, virtuvės spinteles, karnizus ir net šaldytuvą. Eksperimentuokite su spalvomis, parinkdami ryškius ir šventiškus atspalvius.

Prisijunkite arba diskutuokite anonimiškai
Jūs esate prisijungęs. Diskutuoti anonimiškai.
Diskutuoti anonimiškai arba prisijungti
Skelbti
Diskutuokite