Šią tiesą ateinančiais metais interjero dizaineriai mėgins mums visiems perduoti. Namų dekoravimo ekspertė Dayna Isom Johnson linkusi teigti, kad Vabi Sabi – tai itin svarbi 2018-ųjų namų dekoravimo tendencija, kurios esmė – netobulumai.

Foto: Shutterstock

Senovės japonų pasaulėžiūra grįsta laikinumu ir netobulumu. Tai reiškia, kad namams įrengti naudojamos organiškos medžiagos, baldai gaminami nešalinant natūralių netobulumų, išsaugant jų autentiškumą, net jei tai reiškia, kad jie atrodys neidealūs.

Foto: Shutterstock

„Nepriklausomai nuo asmeninio jūsų stiliaus pojūčio, vienas patarimas tiks visiems: ateinančių metų namų interjero kūrimo tendencija – grožio paieškos netobuluose dalykuose. – patikino D. Isom Johnson. – Tiks stalai ar pjaustymo lentelės su degimo žymėmis ar netobulų kontūrų keramikiniai indai. Būtina suvokti, kad namai neturi būti panašūs į idealią parodą. Kreipkite dėmesį į realius dalykus, autentiškumą, jauskitės laimingi, nes neprivalote pakloti lovos.“

Foto: Shutterstock


Kokie gi būtų nesudėtingi būdai įgyvendinti Vabi Sabi idėjas namuose? Pamėginkite interjerą papildyti rankų darbo natūralių formų trūkumų turinčiais elementais. Tiks rankų darbo keramika, nelyginta lininė patalynė, mediniai baldai nelygiu paviršiumi. Iš tiesų tiks bet kas, jei tik tai suteikia papildomą galimybę sutaurinti jūsų gyvenamąją erdvę, nepriklausomai nuo to, kokia neorganizuota ji atrodo esanti.