Visų pirma, supažindinsime jus su augalais, kurių geriau vengti ir neauginti namuose, o po to išvardysime tokius augalus, kurių vertėtų pasisodinti daugiau.

Augalai vampyrai

1. Gebenė

Kaip ir kiti vijokliniai augalai, gebenė pritraukia į namus įvairias ligas, sukelia barnius. Šio augalo nerekomenduojama auginti net biure. Gebenės energija vyriška, tad ji praktiškai išstumia vyrus iš namų, kuriame auga.

2. Monstera

Saugokitės šio augalo! Jokiu būdu nelaikykite monsteros miegamajame ar vaikų kambaryje. Jei namuose yra vaikų ar vyresnio amžiaus žmonių, šis augalas aktyviai siurbs jų energiją. Namuose monsteros geriau neauginti.

Foto: Shutterstock

3. Difenbachija

Visiškai netinka auginti mažoje erdvėje. Neatsirinkdama sugeria visą energiją – ir gerą, ir blogą. Šis augalas naudingas didelėje erdvėje, nes puikiai valo orą.

4. Begonija

Augalas-vampyras, bet naudingas vampyras. Jei jus ėmė varginti dažnai užsukantys svečiai, pastatykite vieną ar du vazonus su šiuo elegantišku augalu ant pietinės palangės. Begonija sugers visą energiją – ir teigiamą, ir neigiamą, o po kiek laiko grąžins jums teigiamą.

5. Orchidėja

Taip, teisingai! Tokios populiarios ir visų mylimos orchidėjos sugeria visą namų gyventojų energiją. Ypač šie augalai pavojingi silpnavaliams, neryžtingiems žmonėms. Stipriausiai orchidėja veikia naktį ir saulei tekant.

Foto: Shutterstock
Prisijunkite arba diskutuokite anonimiškai
Jūs esate prisijungęs. Diskutuoti anonimiškai.
Diskutuoti anonimiškai arba prisijungti
Skelbti
Diskutuokite