Spalva

Jūsų miegamojo spalvos priklauso tik nuo jūsų pageidavimų. Rinkitės spalvas ir atspalvius, kurie atrodys harmoningai ir derės prie viso interjero įvaizdžio. Neutralios, šiltos spalvos nuramina, o tamsesni atspalviai nuteikia geram miegui.

Apšvietimas

Miegamojo kambario apšvietimas turi didelę įtaką jūsų poilsiui – per ryškus apšvietimas gali trikdyti jūsų ramybę ir sukelti nemigą. Geriausias pasirinkimas yra kelios lempos su silpna, raminančia šviesa – jas pasistatykite ant naktinių lovos stalelių.

Tvarka

Jei jūsų miegamajame visada galima rasti išmėtytų daiktų – greičiausiai taip atrodo ir jūsų mintys. Manoma, kad sujaukti, purvini, dulkėti namai yra energetiškai nešvarūs, išbalansuojantys gyvybinę energiją. Stenkitės miegamaje palikti kuo mažiau daiktų ir išlaikyti švarą ir tvarką.

Foto: AOP, Shutterstock nuotr.

Baldai

Ta pati taisyklė galioja ir baldams. Kuo mažiau baldų ir interjero detalių bus jūsų miegamajame, tuo lengviau atsipalaiduosite po sunkios darbo dienos. Kokie daiktai gali atsirasti šiame kambaryje? Didelis augalas paįvairinantis interjero dizainą ir mylimų žmonių nuotraukos nesudrums jūsų ramybės ir poilsio.

Lova

Kadangi lova yra pagrindinis miegamojo akcentas, pirmasis išbandymas įsirenginėjant poilsio zoną yra tinkamas lovos dydžio pasirinkimas. Visi svajojame apie karališko dydžio lovą, tačiau jeigu ji nepalieka kambaryje erdvės kitiems baldams ar vietos laisvam praėjimui, ji tikrai nėra geriausias pasirinkimas.