Kaip matote pagridinėje nuotraukoje, sprendimų gali būti pačių įvairiausių, pavyzdžiui, lentynos ant kopčėčių. Ten, kur trūksta jaukumo bei gražių aksesuarų (lauko pašiūrėje, verandoje ar kitame namų užkampyje), perkelkite kambarinius augalus, čia jie sėkmingai praleis šiltąjį sezoną. Juk vasarą kambarinėmis gėlėmis nebereikia tiek rūpintis, šviesos joms tikrai užtenka. O vietos joms sudėti atsiras, sukonstravus originalas lentynas iš kopėtėlių. Tereikia tarp pakopų perkišti keletą lentų, ir vieta paruošta. Nuėmus vazonus su augalais, kopėtėles vėl galėsite naudoti pagal tiesioginę paskirtį.

Foto: Shutterstock

Pavasarį tvarkydami lauko gėlyną ar daržą į vazonus susodinkite augalus, kuriems tuose gėlynuose, lysvėse pristigo vietos. Jie gali būti skirti ne tik netikėtai ištuštėjusiam sodo kampui, bet ir ūkinio pastato interjerui papuošti.

Foto: Vida Press

Ne tik įvairiausios panaudotos skardinės nuo maisto produktų tinka varžtukams ir vinukams laikyti, bet ir seni baldai gali įgyti naują vertę. Stalas (indauja, komoda...), kurio niekur kitur pritaikyti jau nepavyktų, gali būti skirtas sodininko darbo vietai įrengti – čia bus ką veikti, kai lauke pliaupia lietus arba kai nesinori namuose persodinti gėlių. Po stalu telpa daug įvairiausių dėžių ir krepšių, kurie nebesimaišo po kojomis, o jei apačioje yra lentyna, nebereikia jos tvirtinti ant sienos.